Jak wygląda współpraca.

Krok po kroku - bez tajemnic, bez zawiłości.

Tutaj, dowiesz się jak przebiegnie nasza wspólna przygoda od pierwszego "Dzień dobry" aż do momentu, kiedy Twoja strona zacznie zdobywać internet. Bez trudnych słów i drobnego druczku - z nami zawsze wiesz, co się dzieje.

Twój projekt od A do Z.

Zobacz, jak łatwo razem stworzymy Twoją stronę!

Pierwszy Kontakt

ROZMOWA WSTĘPNA

Twój projekt zaczyna się od rozmowy. Dzięki niej dokładnie rozumiemy Twoje potrzeby i oczekiwania, a nasza szybka wstępna wycena daje Ci jasność co do kosztów.

Szczegóły Projektu

WYCENA, SPECYFIKACJA I STRUKTURA STRONY

Na tym etapie wnikliwie analizujemy Twoje wymagania i tworzymy szczegółową specyfikację. Planujemy strukturę Twojej strony, by każdy element spełniał swoje zadanie. Po głębokim zrozumieniu Twoich potrzeb, opracowujemy szczegółową wycenę.

Wizualizacja
Twojej Strony

PROJEKT I AKCEPTACJA

Tworzymy projekt strony głównej, abyś mógł zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoja strona. Na tym etapie pokazujemy Ci, w jakim kierunku idziemy i jak wysoką jakość usług możesz od nas oczekiwać.

Rozpoczęcie Realizacji

PŁATNOŚĆ I KONTYUNACJA PRACY

Gdy projekt strony głównej zostanie zatwierdzony, przedstawiamy fakturę na 35% umówionej kwoty. Ta płatność umożliwia nam rozpoczęcie pracy nad resztą Twojej strony.

Finalizacja

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

Finalny etap, w którym Twoja strona jest gotowa do startu. Otrzymujesz kompletną, funkcjonalną stronę internetową, przygotowaną do zdobywania Internetu bez żadnych ukrytych kosztów.

Rozmowa to Początek – Zostaw Swój Kontakt!

Zostaw Nam Swoje Dane – My się do Ciebie Odezwiemy

Opinie Klientów.

Sprawdź, co nasi klienci mówią o współpracy z nami.

Natalia Wilk www.ntwfotografia.pl

Polecam Web koncept! Wysłuchanie potrzeb klienta i ich zrozumienie - pomocne wskazówki, a przede wszystkim profesjonalne podejście. Moja wizja została zrealizowana w stu procentach! Dziękuję raz jeszcze 🙂

Szymon Skublicki Projekty graficzne

Polecam Pana Kamila. Olbrzymia wiedza w połączeniu z kreatywnością oraz profesjonalizmem, tworzą osobę godną polecenia. POLECAM

Alicja Urbanek Uloki

(...) Pełen profesjonalizm nawet w związku z tak trudnym i niezdecydowanym klientem. 10/10

Nasze Prace

Wybrane projekty